| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6015G |
| MOQ: | 1-100 stuks |
| Prijs: | US$30.35 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
Hoogwaardig 5-pits gasfornuis met corrosiebestendige roestvrijstalen constructie en duurzaam glazen oppervlak.
| Model | ECO-GS6015G |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0,5 mm SS, glazen deksel |
| Brander | Gegoten aluminium zitting, geëmailleerde vuurkap, 4*8 mm IEF ijzeren frame |
| Knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0,7 mm*1 stuk + D0,6 mm*2 stuks + D0,5 mm*2 stuks |
| Trachea | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 697*175*525 mm, 7,84 kg |
| Doos | 697*175*525 mm, 1 stuk/CTN, 8,1 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies