| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5824B |
| Adedi: | 40 |
| Fiyat: | $15 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5824B |
| Güç | 1000W+1500W, 220-240V, 50-60Hz |
| Renk | Siyah |
| Operasyon | Güç Düzenleme |
| Dış plaka | 0.45mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu Boyutları | 536 × 88 × 356 mm |
| Master Karton | 545×370×370mm, 4 adet/CTN, 19.88 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar