| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6024B |
| MOQ: | 459 |
| Cena: | US$17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024B |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminiowy zawór bezpieczeństwa D0,7 mm + 0,5 mm (opcjonalnie) |
| Wymiary | 490 × 490 × 138 mm |
| Rozmiar pudełka prezentowego | 500 × 155 × 560 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Szkło hartowane |
| Waga | 4,60 kg |
| Karton | 515 × 485 × 575 mm, 3 szt./karton, 17 kg |
| Typ palnika | Gazowy |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji producenta |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje