| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | ECO-GS6024B |
| Adedi: | 459 |
| Fiyat: | US$17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000 adet/ay |
| Model | ECO-GS6024B |
| Emniyet Valfi | Alüminyum D0.7mm + 0.5mm Emniyet Valfi (Opsiyonel) |
| Boyutlar | 490 × 490 × 138mm |
| Hediye Kutusu Boyutu | 500 × 155 × 560mm |
| Renk | Siyah |
| Yüzey Kaplaması | Temperli Cam |
| Ağırlık | 4.60 kg |
| Koli | 515 × 485 × 575mm, 3 adet/KOLİ, 17kg |
| Göz Tipi | Gaz |
| Garanti | 1 Yıl Üretici Garantisi |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar