| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | ECO-GS6024B |
| MOQ: | 459 |
| Prijs: | US$17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stks/maand |
| Model | ECO-GS6024B |
| Veiligheidsklep | Aluminium D0.7mm + 0.5mm Veiligheidsklep (Optioneel) |
| Afmetingen | 490 × 490 × 138mm |
| Afmetingen geschenkverpakking | 500 × 155 × 560mm |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakteafwerking | Gehard glas |
| Gewicht | 4.60 kg |
| Doos | 515 × 485 × 575mm, 3st/CTN, 17kg |
| Brander type | Gas |
| Garantie | 1 jaar fabrieksgarantie |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies