| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27716 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$30.6/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-27716 |
|---|---|
| Płyta zewnętrzna | Stal nierdzewna SUS201, grubość 0,6 mm |
| Konfiguracja palników | DBCC Shabaf - 2,75 kW / 1,75 kW*2 / 1,0 kW |
| Typ zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przeciwwypływowego) |
| Wymiary produktu | 600*510*120 mm |
| Waga wysyłkowa | 6,8 KG |
| Rozmiar kartonu | 642*550*145 mm |
| Objętość | 0,05 CBM |
| Pojemność kontenera | 550 szt. (20GP) / 1360 szt. (40HQ) |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje