| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ΕΟΚ-27716 |
| MOQ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | US$30.6/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-27716 |
|---|---|
| Εξωτερική πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι SUS201, πάχους 0,6mm |
| Διαμόρφωση καυστήρα | DBCC Shabaf - 2,75kw / 1,75kw*2 / 1,0kw |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα παλμού (χωρίς προστασία απόσβεσης φλόγας) |
| Διαστάσεις προϊόντος | 600*510*120mm |
| Βάρος αποστολής | 6,8KG |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 642*550*145mm |
| Όγκος | 0,05CBM |
| Χωρητικότητα εμπορευματοκιβωτίου | 550 τεμάχια (20GP) / 1360 τεμάχια (40HQ) |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές