| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27716 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$30.6/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000 adet/ay |
| Model | ECO-27716 |
|---|---|
| Dış plaka | SUS201 paslanmaz çelik, kalınlığı 0,6 mm |
| Yakıcı yapılandırması | DBCC Shabaf - 2.75kw / 1.75kw*2 / 1.0kw |
| Valf Türü | Dövme valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutları | 600*510*120mm |
| Nakliye ağırlığı | 6.8KG |
| Karton Boyutu | 642*550*145mm |
| Hacim | 0.05CBM |
| Konteyner Kapasitesi | 550 adet (20GP) / 1360 adet (40HQ) |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar