| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27716 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | US$30.6/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stks/maand |
| Model | ECO-27716 |
|---|---|
| Buitenplaat | SUS201 roestvrij staal, dikte 0,6 mm |
| Configuratie van de brander | DBCC Shabaf - 2,75kw / 1,75kw*2 / 1,0kw |
| Typ van de klep | Impulsventiel (zonder vlambestrijding) |
| Afmetingen van het product | 600*510*120 mm |
| Verzendgewicht | 6.8kg |
| Afmeting doos | 642*550*145 mm |
| Volume | 0.05CBM |
| Containercapaciteit | 550 stuks (20GP) / 1360 stuks (40HQ) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies