| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27716 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$30.6/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27716 |
| Płytka zewnętrzna | SUS201 ze stali nierdzewnej, grubość 0,6 mm |
| Konfiguracja palnika | DBCC Shabaf - 2,75kw / 1,75kw*2 / 1,0kw |
| Stół kuchenny | Zestaw z drutu emaliowanego |
| Głowica sterowania | Metalowy guzik-A |
| Adaptator | Złącze żelazne A3 |
| Rodzaj zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przed wybuchem płomienia) |
| Wymiary produktu | 600 × 510 × 120 mm |
| Waga wysyłki | 60,8 kg. |
| Wielkość pudełka | 642 × 550 × 145 mm |
| Objętość | 0.05CBM |
| Pojemność kontenerów | 550 sztuk (20GP) / 1360 sztuk (40HQ) |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje