| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27716 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$30.6/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-27716 |
| Buitenplaat | SUS201 roestvrij staal, 0,6 mm dikte |
| Branderconfiguratie | DBCC Shabaf - 2,75 kW / 1,75 kW*2 / 1,0 kW |
| Fornuisrek | Geëmailleerd draadrek |
| Bedieningsknop | Metalen knop-A |
| Adapter | A3 ijzeren connector |
| Ventieltype | Pulsventiel (zonder vlamuitvalbeveiliging) |
| Productafmetingen | 600×510×120 mm |
| Verzendgewicht | 6,8 KG |
| Doosafmetingen | 642×550×145 mm |
| Volume | 0,05 CBM |
| Container capaciteit | 550 stuks (20GP) / 1360 stuks (40HQ) |