| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ΕΟΚ-27716 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$30.6/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-27716 |
| Εξωτερική πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι SUS201, πάχους 0,6mm |
| Διαμόρφωση καυστήρα | DBCC Shabaf - 2,75kw / 1,75kw*2 / 1,0kw |
| Σχάρα εστίας | Σχάρα από σμάλτο |
| Κουμπί ελέγχου | Μεταλλικό κουμπί-Α |
| Προσαρμογέας | Σύνδεσμος σιδήρου Α3 |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα παλμού (χωρίς προστασία διακοπής φλόγας) |
| Διαστάσεις προϊόντος | 600×510×120mm |
| Βάρος αποστολής | 6,8KG |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 642×550×145mm |
| Όγκος | 0,05CBM |
| Χωρητικότητα εμπορευματοκιβωτίου | 550 τεμάχια (20GP) / 1360 τεμάχια (40HQ) |