| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6055 |
| MOQ: | 1-100 sztuk |
| Cena: | US$25.35/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6055 |
| Kolor | Biały |
| Płyta zewnętrzna | Stal malowana proszkowo 0,6 mm |
| Palnik | Odlew aluminiowy, emaliowana nasadka palnika, żeliwna rama 4*8mm IEF |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm*1 szt. + D0,6 mm*2 szt. + D0,5 mm*2 szt. |
| Przewód | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentowe | 745*128*575 mm, 7,84 kg |
| Karton | 745*128*575 mm, 1 szt./karton, 8,1 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje