| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6055 |
| MOQ: | 1-100PCS |
| Τιμή: | US$25.35/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6055 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξωτερική πλάκα | Σίδηρος με πλαστική επίστρωση 0,6mm |
| Καυστήρας | Έδρα από χυτό αλουμίνιο, καπάκι φλόγας από σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εύκαμπτος σωλήνας αέρα | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1τμχ + D0.6mm*2τμχ + D0.5mm*2τμχ |
| Αεραγωγός | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 745*128*575 mm, 7.84kg |
| Κιβώτιο | 745*128*575 mm, 1τμχ/ΚΙΒΩΤΙΟ, 8.1kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές