| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-GS6015B |
| MOQ: | 100szt |
| Cena: | US$26.37/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6015 |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.5mm SS |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, czapka przeciwpożarowa z emali, ramka żelazna 4*8mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pc |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 660*180*525 mm, 6,75 kg |
| Karton | 660*180*525 mm, 1 sztukę/CTN, 7,64 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje