| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6015B |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | US$26.37/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6015 |
| Renk | Siyah |
| Dış Plaka | 0.5mm Paslanmaz Çelik |
| Göz | Döküm Alüminyum Yuva, Emaye Ateş Kapağı, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikli yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1 adet + D0.6mm*2 adet + D0.5mm*2 adet |
| Trakea | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 660*180*525 mm, 6.75kg |
| Koli | 660*180*525mm, 1 adet/Koli, 7.64kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar