| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6015B |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | US$26.37/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6015 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.5mm SS |
| Εστία | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, καπάκι φλόγας από σμάλτο, πλαίσιο από σίδηρο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αεραγωγός | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1τμχ + D0.6mm*2τμχ + D0.5mm*2τμχ |
| Τραχειά | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 660*180*525 mm, 6.75kg |
| Καρτόνι | 660*180*525mm, 1τμχ/CTN, 7.64kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές