| Nazwa marki: | OEM |
| Numer modelu: | ECO-GS6001 |
| MOQ: | 1000 |
| Cena: | US$3.05~3.5 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6001 |
| Opcje kolorystyczne | Biały/Czarny/Indywidualny |
| Płyta zewnętrzna | Stal pokryta tworzywem sztucznym 0,4 mm |
| Palnik | Siedzisko aluminiowe tłoczone (opcjonalnie), emaliowana osłona palnika (opcjonalnie), rama żelazna 3,5*7,5 mm IEF |
| Pokrętło | PP (opcjonalnie) |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium (opcjonalnie) - D0,7 mm |
| Tchawica | D14*0,6 mm |
| Pudełko upominkowe | 290*325*65 mm, 0,98 kg |
| Karton | 420*335*595 mm, 18 szt./karton, 15,8 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje