| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6001 |
| MOQ: | 1000 |
| Cena: | US$ 4.95~5.6 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6001 |
| Palnik | Siedzisko aluminiowe (opcjonalnie), emaliowana nasadka palnika (opcjonalnie), żeliwna rama 3,5*7,5 mm IEF |
| Pokrętło | Stal nierdzewna |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium (opcjonalnie) - D0,7 mm |
| Tuba | D14*0,6 mm |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Pudełko prezentowe | 290*325*65 mm, 0,98 kg |
| Karton | 420*335*595 mm, 12 szt./CTN, 12,5 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje