| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | ECO-GS6001 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | US$ 4.95~5.6 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6001 |
| شعله | نشیمنگاه آلومینیومی پانچ شده (اختیاری)، درپوش شعله لعابی (اختیاری)، قاب آهنی IEF 3.5*7.5 میلی متر |
| دستگیره | استیل ضد زنگ |
| شیر اطمینان | آلومینیوم (اختیاری) - D0.7mm |
| لوله | D14*0.6mm |
| شلنگ هوا | D11.5*0.5mm |
| جعبه هدیه | 290*325*65 میلی متر، 0.98 کیلوگرم |
| کارتن | 420*335*595 میلی متر، 12 عدد/کارتن، 12.5 کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها