| Merknaam: | OEM |
| Modelnummer: | Eco-GS6001 |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | US$3.05~3.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6001 |
| Kleur Opties | Wit/Zwart/Aangepast |
| Buitenplaat | 0.4mm Plastic Coating Ijzer |
| Brander | Geponste Aluminium Zitting (Optioneel), Emaille Vuurkap (Optioneel), 3.5*7.5mm IEF Ijzeren Frame |
| Knop | PP (Optioneel) |
| Luchtslang | D11.5*0.5mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium (Optioneel) - D0.7mm |
| Trachea | D14*0.6mm |
| Cadeaubox | 290*325*65mm, 0.98kg |
| Doos | 420*335*595mm, 18st/CTN, 15.8kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies