| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | ECO-HB-60GA001-A |
| MOQ: | 380 stuks |
| Prijs: | US$63/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stks/maand |
| Model | HB-60GA001-A |
|---|---|
| Productgrootte | 597 × 595 × 415 mm |
| Kartongrootte | 618 × 460 × 645 mm |
| Kleur | Zwart geëmailleerde holte |
| Functie | Koelventilator, convectieventilator, lamp |
| Controle | Mechanische controle |
| Accessoires | Dubbele glazen deur afneembaar, met afneembaar handvat |
| Stroom | 230V, 50/60Hz met BS-stekker |