| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024J |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$29/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6024J |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξωτερική Πλάκα | 0.45mm SS |
| Εστία | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, Εμαγιέ καπάκι φλόγας, Πλαίσιο από σίδερο IEF 3.5*7.5mm |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σωλήνας αέρα | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*2τμχ + D0.6mm*2τμχ |
| Τραχειοειδές | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 490*490*823 mm, 9.7kg |
| Καρτόνι | 500*210*565mm, 1 τεμ/CTN, 10kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές