| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6024J |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$29/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6024J |
| Kleur | Wit |
| Buitenplaat | 0.45mm SS |
| Brander | Aluminiumsit, gelast vuurkap, 3,5*7,5 mm IEF ijzeren frame |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Tracheale | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 490*490*823 mm, 9,7 kg |
| Verpakking | 500*210*565 mm, 1 stuks/CTN, 10 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies