| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6001 |
| MOQ: | 18 ~ 108 stuks |
| Prijs: | US$3.07/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6001 |
| Kleur | Wit |
| Brander | Aluminium stoel, gelast vuurkap, 3,5*7,5 mm IEF ijzeren frame |
| Buitenplaat | 0.4mm Plastic Coating Iron |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - D0,7 mm |
| Tracheale | D14*0,6 mm |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Geschenkdoos | 290 x 325 x 65 mm, 0,98 kg |
| Verpakking | 420*335*595 mm, 18 stuks/CTN, 15,6 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies