| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6001 |
| Adedi: | 18~108 adet |
| Fiyat: | US$3.07/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6001 |
| Renk | Beyaz |
| Yakıcı | Alüminyum oturma, Enamel Yangın Kapak, 3,5 * 7,5 mm IEF Demir Çerçeve |
| Dış plaka | 0.4mm Plastik Kaplama Demiri |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - D0.7mm |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Hediye Kutusu | 290*325*65mm, 0.98kg |
| Karton | 420*335*595mm, 18pcs/CTN, 15.6kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar