| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6001 |
| MOQ: | 18~108 τεμ |
| Τιμή: | US$3.07/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Χρώμα | Λευκό |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα τρύπησης, καπάκι φωτιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 3,5*7,5mm IEF |
| Εξωτερική πλάκα | 0.4mm πλαστικό σίδηρο επίστρωσης |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0,7 mm |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Κουτί δώρων | 290*325*65mm, 0,98kg |
| Καρτόνι | 420*335*595mm, 18 τεμάχια/CTN, 15,6kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές