| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27718 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$37.15 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27718 |
| Płyta zewnętrzna | Panel ze szkła hartowanego 7 mm |
| Konfiguracja kuchenki | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| Ruszt kuchenki | Emaliowany ruszt druciany, taca na wodę ze stali nierdzewnej SUS201 |
| Pokrętło | Metalowe pokrętło-D |
| Płyta czołowa | Wzmocnione szkło |
| Zawór | Zawór impulsowy (bez ochrony przed zgaśnięciem płomienia) |
| Adapter | Złącze żelazne A3 |
| Rozmiar produktu | 600×510 mm |
| Rozmiar kartonu | 642×550×145 mm, 10 kg |
| Objętość wysyłki | 20GP/40 HQ: 532 szt./1310 szt. |