| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27718 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$37.15 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-27718 |
| Buitenste plaat | 7 mm gehard glaspaneel |
| Kachelconfiguratie | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| Kachelrek | Emaille rooster, SUS201 roestvrijstalen waterbak |
| Knop | Metalen knop-D |
| Voorplaat | Versterkte glas |
| Ventiel | Pulsventiel (zonder vlambeveiliging) |
| Adapter | A3 ijzeren connector |
| Productgrootte | 600×510mm |
| Kartongrootte | 642×550×145mm, 10KG |
| Verzendvolume | 20GP/40 hoofdkwartier: 532 stuks/1310 stuks |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies