| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-27718 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$37.15 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-27718 |
| Εξωτερική πλάκα | Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί 7mm |
| Διαμόρφωση εστίας | ACCD Shabaf, 3.3kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Σχάρα εστίας | Σχάρα από σμάλτο, δίσκος νερού από ανοξείδωτο χάλυβα SUS201 |
| Κουμπί | Μεταλλικό κουμπί-D |
| Πρόσοψη | Ενισχυμένο γυαλί |
| Βαλβίδα | Βαλβίδα παλμού (χωρίς προστασία από σβήσιμο φλόγας) |
| Προσαρμογέας | Σύνδεσμος σιδήρου A3 |
| Μέγεθος προϊόντος | 600×510mm |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 642×550×145mm, 10KG |
| Όγκος αποστολής | 20GP/40 HQ: 532τμχ/1310τμχ |