| نام تجاری: | Starlux |
| شماره مدل: | ECO-GS6055B |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US$25.35/pcs |
| شرایط پرداخت: | MoneyGram ، Western Union ، T/T ، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6055B |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.6mm آهن پوشش پلاستیکی |
| سوزنده | صندلی آلومینیوم ریخته شده، کلاه آتش زا، قاب آهن 4*8mm IEF |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pc |
| تنفس | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | 745*128*575 میلی متر، 7.84 کیلوگرم |
| کارتن | 745*128*575 میلی متر، 1 عدد/CTN، 8.1 کیلوگرم |