| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6055B |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US$25.35/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6055B |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0.6 mm Plastic Coating Iron |
| Brander | Aluminium zitplaats, vuurkap met glazuur, ijzeren frame van 4*8 mm IEF |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pc |
| Tracheale | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 745*128*575 mm, 7,84 kg |
| Verpakking | 745*128*575 mm, 1 stuks/CTN, 8,1 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies