| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27718 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$37.15 |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000 adet/ay |
| Model | ECO-27718 |
| Dış Plaka | 7mm temperli cam panel |
| Ocak Yapılandırması | ACCD Shabaf, 3.3kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Ocak Rafı | Emaye tel raf, SUS201 paslanmaz çelik su tepsisi |
| Düğme | Metal Düğme-D |
| Ön Panel | Güçlendirilmiş cam |
| Valf | Darbe valfi (alev kesme koruması olmadan) |
| Adaptör | A3 demir konektör |
| Ürün Boyutu | 600×510mm |
| Karton Boyutu | 642×550×145mm, 10KG |
| Hacim | 0.051 |
| Nakliye Kapasitesi | 20GP/40 HQ: 532 adet/1310 adet |