| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6001 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | US$ 3.5~3.68 |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6001 |
|---|---|
| Yakıcı | Çakma Alüminyum Koltuğu (Farklı), Enamel Yangın Kapak (Farklı), 3,5*7,5 mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelik |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum (ihtiyaç duyulmaz) - D0.7mm |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Hediye Kutusu | 290*325*65mm, 0.98kg |
| Karton | 420*335*595mm, 10pcs/CTN, 12.5kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar